Vizyonumuz

nakliyat vizyon

 

Vizyonumuz firma olarak her daim bulunduğumuz konumda daha ileriye gitmek, bulunduğumuz sektörü, müşteri portföyünü ve firma bilinirliğimizi İzmir sınırları dışına taşımak ve zor görünen, zaman zaman gerçekleştirilemeyen hizmetlerin arayışlarına cevap aramak ve bulmak. Kısacası en iyi olmak! 

Firmamız verdiği hizmeti sadece taşınma sırasında bırakmayarak öncesinde ve sonrasında da en iyi şeklide süreci yönetmeyi hedeflemektedir. 16 yıllık yolculuğumuzda hayal ettiğimiz noktaya ulaştıkça kendimize hep yeni hedefler koyarak ilerledik, hedefimize ulaştıkça gücümüze güç kattık. İzmir Nakliye firmaları içinde en saygın firmalardan bir tanesi olan firmamız Türkiye’nin en saygın firması olma amacına emin adımlarla ilerlemektedir. Nakliyat sektörü yeni yeni kurumsallaşmakta olan genel olarak karşılıklı güven ve samimiyete dayalı bir iştir. Bizler bu amatör heyecanı kurumsal bir yapıyla birleşerek İzmir Evden Eve Nakliyat, İzmir Şehirlerarası Nakliyat ve İzmir Kurumsal Nakliyat hizmetlerimizi vermekteyiz.

Müşterilerimizin en temel ihtiyaçlarını belirleyerek bir ağacın kökleri gibi genelden özele doğru şematize etmekteyiz. Müşterilerimize profesyonel hizmetler verirken verdiğimizi hizmeti yaygınlaştırabilmek adına en uygun fiyatı almanızı sağlamaktayız. Ekibimiz uzun zamandan bu yana bizlerle olan firmamız kültürünü edinmiş profesyonel ve uyumlu bir ekiptir. En büyük önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti hedefimizi benimseyerek bu şekilde çalışmalar ortaya koyan ekibimiz firmamız için ayna niteliği taşımaktadır.