Ücretsiz Ekspertiz

İzmir Nakliye firmaları içerisinde en saygın firmalardan olan firmamız Atasay Nakliyat her nakliye şirketinin verdiği bir hizmeti, en iyi olma arzumuzla farklılaştırmaktadır. Tüm ekspertiz çalışanlarımız kendi alanlarının en iyilerinden olup, alacağınız tüm hizmeti çok iyi bir şekilde planlamakta ve daha bu plan aşamasında işinizin yarısını yarısını halletmektedir. Ekspertiz çalışanlarımız sizleri her konuda bilgilendirecektir. Her türlü kötü sürprize karşı bir B planı hazırlayarak işinizin her şekilde hallolmasını sağlayacaktır. En uygun fiyatı alırken, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve hazırladığı sözleşmeyle tüm haklarınızı güvence altına alacaktır. 


Ekspertiz hizmetimiz firmamızla iletişime geçtikten sonraki ikinci aşamadır. Firmamızla iletişime geçtikten sonra hizmetin detayları ile ilgili, ekspertiz ziyaretimiz gerçekleştirilir. Ekspertizimiz her konuda bilgi verir; kaç personel çalışacak, çalışma ne kadar sürecek, hangi araç kullanılacak, taşıma ne şekilde yapılacak, hangi malzemeler kullanılacak vs… gibi. İzmir Nakliye hizmetlerimizde en önem verdiğimiz konular; yeniden tercih edilebilir olmak, ihtiyaca yönelik sağlıklı hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.  Bu anlamda sitemizdeki içerikleri okuyup değerlendirmeniz, bizlerle her konuda irtibata geçmeniz bizim için çok önemlidir. İhtiyacınız olan her konuda firmamız İzmir Atasay Nakliyat ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

İzmir evden eve nakliyat ve İzmir kurumsal nakliyat alanında İzmir’de rakip tanımayan firmamız standart hizmetlerde bile firmamıza özel yenilikler yaparak verdiğimiz hizmetin mükemmelleşmesini sağlamıştır. Kulaktan kulağa reklamın en iyi reklam çeşidi olduğunu düşünerek, hizmet alan bütün müşterilerimizin firmamızdan memnun ayrılmasını sağlamıştır. Yaşam alanınızı en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Bunu yaparken de ekspertiz çalışanlarımızdan çok büyük destek alıyoruz. Firmamıza telefonla ulaşarak ya da web sitemizden bilgi alabilirsiniz ancak en doğru seçenek ekspertiz gönderimi yapmamız olacaktır.