Villa Taşımacılığı

villa taşımacılığı izmir

 

İzmir villa taşımacılığı hizmetimiz firmamız Atasay Nakliyat tarafından diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi titizlikle verilmektedir. Villa taşımacılığı bir evden eve taşımacılık hizmetidir, bu hizmeti ayrı bir konu başlığı haline getiren ise geniş alan ve yüksek eşya hacmidir. Bu nedenle bazı uzmanlıklar gerektirir. Eşyaları yalnızca paketleyip taşımak değil yerleştirmek de planlama gerektirir. Her bölüm kategorilere ayrılarak taşınır, aynı şekilde de yerleştirilir.  Firmamız izmir evden eve nakliyat hizmeti ile de sizlere destek vermektedir.

İzmir Villa Nakliyatı işlem basamaklarımız aşağıdaki gibidir; 
 İzmir Villa Nakliyatı bilgisini veren personelimiz. Evinizi görüp ihtiyaçlarınızı analiz etmek üzere istediğiniz tarihte ekspertiz gönderimi yapar. Evinize gelen ekspertizimiz oda sayınıza, eşyalarınıza, evinizin konumuna bakar, aynı şekilde taşınacağınız yerle ilgili bilgi alır ve taşınma ihtiyaçlarınızı, kullanılacak araç gereçleri, çalışacak personel sayısını belirler. Tüm taşınma parametreleri ve siz değerli müşterilerimizin istekleri de hesaba katılarak bir iş akış şeması oluşturulur. Fiyat netleştirilir. 

Eşyalarınız incelenir ve sigorta değeri belirlenir.

Tüm bu planlamalar, fiyat ve sigorta bedelleri yazıya dökülür ve karşılıklı anlaşma yapılarak tüm haklarınız güvence altına alınır. Taşınma günü personelimiz tüm araç gereçleriyle birlikte erkenden orada olur ve hemen çalışmalara başlar. Sökülebilen demonte mobilyalarınız marangozlarımızca demonte edilir, beyaz eşyalarınızın tesisatları çıkarılır. Büyük, küçük tüm eşyalarınız, mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız ambalajlandıktan sonra asansörle veya manuel olarak araçlarımıza taşınır. Araçlarımızda düzgün bir şekilde istiflenen, korunaklı ambalajlarımız sayesinde eşyalarınızın zarar görme riski azaltılmış olur.

Villa taşımacılığı hizmetimizde buna ek olarak eşyalarınız herhangi bir karışıklığın önüne geçmek ve hızlı olabilmek adına eşyalarınızı kategorilere ayırılarak taşınır. Böylece taşındığınız yere daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde yerleşmeniz sağlanır. Aracımız yola çıkar ve taşınma yerine gelindiğinde tüm eşyalarınız yeni evinize yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız tesisatlarına bağlanır, mobilyalarınız montajlanır. Tüm eşyalarınızın ambalajları çıkarıldıktan sonra taşınma işlemi sona erer.

Bu işlemi hızla gerçekleştirebilecek teknolojik altyapıya, konusunda uzman personeline ve farklı ihtiyaçlara göre geniş bir yelpazede araç kapasitemiz vardır. Bu nedenle firmamızı tercih etmeniz tüm taşınma sürecinizi daha rahat ve hızlı bir biçimde gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Bazı müşterilerimiz çok kısa zaman aralıklarında tüm taşınma işlemlerini gerçekleştirmek zorunda kalabilmektedir. Firmamız İzmir Atasay Nakliyat bu gibi durumlarda müşterilerini hiç yalnız bırakmamış, ihtiyaçları olan tüm hizmetleri eksiksiz olarak vermiştir. Bu nedenle firmamız İzmir’in en iyileri içinde yer almaktadır. Bizlerle her türlü iletişim kanalından istediğiniz her an iletişime geçebilir, hizmetlerimiz ile ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.