Sigortalı Taşıma

İzmir evden eve nakliyat firmamız Atasay Nakliyat olarak en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Gerek kullandığımız ambalaj materyallerimiz, gerekse uzun yıllardır bizlerle olan sağlam bir şekilde yetiştirdiğimiz personellerimiz, geniş alet ekipman ve araç filomuz ile bu işi en iyi şekilde yaptığımızı düşünmekteyiz. Ancak olası bir hasar durumunda kusurumuzu telafi etmek hem de haklarınızı güvence altına almak adına eşyalarınızı bir de sigortalamaktayız.

Eskpertizimiz ziyareti sırasında yaptığı incelemelerde eşyalarınız ile ilgili bir sigorta değeri belirleyerek bir hasar görme riskine karşı hasar gören eşyanızın bedelinin ödenmesini taahhüt eder. Bu işlem yalnızca sözle değil yazılı bir sözleşme ile de yapılır. Böylece tüm haklarınız güvence altına alınır. İzmir nakliyat  hizmetlerimizde en önem verdiğimiz konular; yeniden tercih edilebilir olmak, ihtiyaca yönelik sağlıklı hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.  Bu anlamda sitemizdeki içerikleri okuyup değerlendirmeniz, bizlerle her konuda irtibata geçmeniz bizim için çok önemlidir. İhtiyacınız olan her konuda firmamız İzmir Atasay Nakliyat ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Firmamızın verdiği hizmeti sıradan bir nakliye hizmeti olmaktan çıkaran şey; müşterilerimize gösterdiğimiz ilgilidir. Çalışanlarımız aklınızda soru işaretine yer bırakmadan sorduğunuz her soruyu ayrıntılı bir biçimde cevaplar. Her zaman en doğru şekilde yönlendirilirsiniz. Tam ihtiyacınız olan hizmeti böylelikle firmamızdan alabilirsiniz. Firmamız günü kurtarıp küçük kazançlar elde etmekten ziyade ‘İzmir Nakliyat Hizmetlerinde’ en güvenilir adres olmayı amaçlamaktadır. İzmir Şehirlerarası Nakliyat hizmetimiz İzmir’den tüm Türkiye’ye sorunsuz bir şekilde taşınabilmenize olanak sağlar.  Vermekte olduğumuz tüm hizmetlere hizmetlerimiz sekmesinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgiyi bu yolla alacağınız gibi günün her saati açık olan telefonlarımıza ulaşarak müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.