Evden Eve Nakliyat

izmir evden eve nakliyat

 

İzmir evden eve nakliyat çalışmalarımız ile yılların firmamıza kattığı tecrübe ve verdiğimiz çok büyük emek sayesinde 2000 yılından bu yana firmamız; Atasay Nakliyat çok büyük bir ilerleme kaydederek İzmir’in en iyi nakliyat firması haline gelmiştir. Firmamız çok geniş bir hizmet alanına sahiptir. İzmir ev taşıma hizmetlerimizin tümü ambalajlı ve sigortalı bir biçimde yapılır. Taşınmanın başından sonuna kadar tüm sürece hakim olmayı ve siz değerli müşterilerimizin de hakim olmasını sağlamak yegane amacımızdır. Belki çok kolay gibi görünen bu hizmet aslında içinde birçok zorluk ve püf noktası barındırmaktadır.

İzmir Evden Eve Nakliyat hizmeti verirken firmamız bu durumun farkında olarak hareket etmektedir. Firmamızla zaman zaman başka firmalardan hizmet alıp memnun kalmamış müşterilerimizle karşılaşmaktayız. Görüyoruz ki bu işi hafife alarak yapmak hem müşteriye hem de firma imajına çok büyük zarar vermekte. Firma olarak bu riske asla giremeyiz çünkü 16 yılda edindiğimiz büyük tecrübe ile kendimize daima bir şeyler katarak güzel bir büyüme ivmesi elde ettik. Müşterilerimizi de heyecanımıza ortak ettik ve hep en iyisini hedefledik.

Süreç kısaca aşağıdaki gibi ilerler;
İzmir Evden Eve Nakliyat bilgisini veren personelimiz. Evinizi görüp ihtiyaçlarınızı analiz etmek üzere istediğiniz tarihte ekspertiz gönderimi yapar.

Evinize gelen ekspertizimiz oda sayınıza, eşyalarınıza, evinizin konumuna bakar, aynı şekilde taşınacağınız yeri de inceler ve en doğru taşınma şekline karar verir. Tüm taşınma parametreleri ve siz değerli müşterilerimizin istekleri de hesaba katılarak bir iş akış şeması oluşturulur. Fiyat netleştirilir. Eşyalarınız incelenir ve sigorta değeri belirlenir.

Tüm bu planlamalar, fiyat ve sigorta bedelleri yazıya dökülür ve karşılıklı anlaşma yapılarak tüm haklarınız güvence altına alınır.
Taşınma günü personelimiz tüm araç gereçleriyle birlikte erkenden orada olur ve hemen çalışmalara başlar. Sökülebilen demonte mobilyalarınız marangozlarımızca demonte edilir, beyaz eşyalarınızın tesisatları çıkarılır.

Büyük, küçük tüm eşyalarınız, mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız ambalajlandıktan sonra asansörle veya manuel olarak araçlarımıza taşınır. Araçlarımızda düzgün bir şekilde istiflenen, korunaklı ambalajlarımız sayesinde eşyalarınızın zarar görme riski azaltılmış olur.

Aracımız yola çıkar ve taşınma yerine gelindiğinde tüm eşyalarınız yeni evinize yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız tesisatlarına bağlanır, mobilyalarınız montajlanır. Tüm eşyalarınızın ambalajları çıkarıldıktan sonra taşınma işlemi sona erer. Gördüğünüz üzere son derece basit bir işlemdir ancak güvenilir olmayan ellerde her aşamada çok büyük problemler yaşayabilirsiniz. Firmamız 16 yıl boyunca hiç durmadan bu hizmetin üzerine bir şeyler koyabilmek, müşterilerimizi mutlu etmek için çalışmıştır. Teknik ve personel altyapımız, kapalı kasa son model araçlarımız ve en iyi olma arzumuz ile İzmir Nakliyat işlemlerinde hizmetinizdeyiz!