Evden Eve Nakliyat

izmir evden eve nakliyat

 

İzmir evden eve nakliyat çalışmalarımız ile yılların firmamıza kattığı tecrübe ve verdiğimiz çok büyük emek sayesinde 2000 yılından bu yana firmamız; Atasay Nakliyat çok büyük bir ilerleme kaydederek İzmir’in en iyi nakliyat firması haline gelmiştir. Firmamız çok geniş bir hizmet alanına sahiptir. İzmir ev taşıma hizmetlerimizin tümü ambalajlı ve sigortalı bir biçimde yapılır. Taşınmanın başından sonuna kadar tüm sürece hakim olmayı ve siz değerli müşterilerimizin de hakim olmasını sağlamak yegane amacımızdır. Belki çok kolay gibi görünen bu hizmet aslında içinde birçok zorluk ve püf noktası barındırmaktadır.

İzmir Evden Eve Nakliyat hizmeti verirken firmamız bu durumun farkında olarak hareket etmektedir. Firmamızla zaman zaman başka firmalardan hizmet alıp memnun kalmamış müşterilerimizle karşılaşmaktayız. Görüyoruz ki bu işi hafife alarak yapmak hem müşteriye hem de firma imajına çok büyük zarar vermekte. Firma olarak bu riske asla giremeyiz çünkü 16 yılda edindiğimiz büyük tecrübe ile kendimize daima bir şeyler katarak güzel bir büyüme ivmesi elde ettik. Müşterilerimizi de heyecanımıza ortak ettik ve hep en iyisini hedefledik.

Süreç kısaca aşağıdaki gibi ilerler;
İzmir Evden Eve Nakliyat bilgisini veren personelimiz. Evinizi görüp ihtiyaçlarınızı analiz etmek üzere istediğiniz tarihte ekspertiz gönderimi yapar. Evinize gelen ekspertizimiz oda sayınıza, eşyalarınıza, evinizin konumuna bakar, aynı şekilde taşınacağınız yeri de inceler ve en doğru taşınma şekline karar verir. Tüm taşınma parametreleri ve siz değerli müşterilerimizin istekleri de hesaba katılarak bir iş akış şeması oluşturulur. Fiyat netleştirilir. Eşyalarınız incelenir ve sigorta değeri belirlenir.

Tüm bu planlamalar, fiyat ve sigorta bedelleri yazıya dökülür ve karşılıklı anlaşma yapılarak tüm haklarınız güvence altına alınır.
Taşınma günü personelimiz tüm araç gereçleriyle birlikte erkenden orada olur ve hemen çalışmalara başlar. Sökülebilen demonte mobilyalarınız marangozlarımızca demonte edilir, beyaz eşyalarınızın tesisatları çıkarılır. Büyük, küçük tüm eşyalarınız, mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız ambalajlandıktan sonra asansörle veya manuel olarak araçlarımıza taşınır. Araçlarımızda düzgün bir şekilde istiflenen, korunaklı ambalajlarımız sayesinde eşyalarınızın zarar görme riski azaltılmış olur.

Aracımız yola çıkar ve taşınma yerine gelindiğinde tüm eşyalarınız yeni evinize yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız tesisatlarına bağlanır, mobilyalarınız montajlanır. Tüm eşyalarınızın ambalajları çıkarıldıktan sonra taşınma işlemi sona erer. Gördüğünüz üzere son derece basit bir işlemdir ancak güvenilir olmayan ellerde her aşamada çok büyük problemler yaşayabilirsiniz. Firmamız 16 yıl boyunca hiç durmadan bu hizmetin üzerine bir şeyler koyabilmek, müşterilerimizi mutlu etmek için çalışmıştır. Teknik ve personel altyapımız, kapalı kasa son model araçlarımız ve en iyi olma arzumuz ile İzmir Nakliyat işlemlerinde hizmetinizdeyiz!

Evden Eve Nakliyat

Nakliyat firmamız günümüzde binlerce kişinin ikamet ettiği yerlerde taşınma konusunda faaliyet göstermektedirler. Bu tür konularda hizmet veren evden eve nakliyat firmaları günümüzde de birçok kişinin evlerini ya da iş yerlerini eşyalarının zarar göremeden taşınmasında oldukça büyük bir yere sahiptir diyebiliriz. Bu tür konular ile beraber ise eşyaların zarar görmemesi ve darbe almaması da onların sorumluluğunda gerçekleşebilmektedir. Bahsettiğimiz konularda hizmet veren nakliyat firmaları tecrübeli çalışanları ile taşınma işlemlerini hem güvenli hem de kısa süre içersinde de gerçekleştirebilmektedirler.

Günümüzde birçok kişi yüksek atlarda oturduğu için eşyaların merdivenlerden indirilmesi ya da çıkarılması konusunda da geliştirdikleri asansörlü taşıma sistemi ile de çözümlenebilinmektedir. Bahsettiğimiz konular ile beraber eşyaların asansörlü sistemler ile araçlara indirilmesi ve taşınacak olan yeni adresin uzaklığına göre de korunaklı hale getirilmesi gibi hizmetlerde evden eve nakliyat firmalarının verdiği hizmetler arasında yer almaktadır. Bahsettiğimiz konular ile ise birbirleri ile rekabet içinde olan evden eve nakliyat firmaları aynı zamanda sigortalı taşımacılık konusunda da hizmet vermektedirler. İzmir evden eve nakliyat firmaları da bahsettiğimiz nakliyat ve taşımacılık gibi konularda müşterilerin memnuniyeti için çaba sarf eden ve tüm bu bölgede taşınma hususlarında faaliyet gösteren firmalar arasında da yer almaktadır. Bu tür firmalar güvenli ve hızlı nakliyat işlemleri için en uygun seçenekler arasında da yer alıyor diyebiliriz.


Evden Eve Nakliyat Firmaları

Nakliyat firmaları günümüzde birçok ilde ve ilçede faaliyet gösteren konulardan biridir. Evlerini taşımak isteyen farklı şehirlere ya da farklı bölgelere de ikamet etmek isteyen kişiler bahsettiğimiz izmir nakliyat firmaları tarafından bu işlemlerin hem güvenli hem de hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadırlar. Bu tür konularda ise güvenli ve tecrübeli kişiler tarafından araçlara yerleştirilen mobilyalar ve eşyalar ulaşılması gereken yere kadar herhangi bir darbe ya da çarpmaya maruz kalmaması içinde bu mobilya ürünlerini de koruma altına alabilmektedirler. Bunlar ile beraber ise yüksek katlardaki kişilerin eşyaları da merdivenler ile hem vakit kaybettiren hem de darbeye maruz kalma ihtimali olduğu için yeni geliştirilen asansörlü taşıma seçeneği ile indirilip çıkartılmaktadır. Bu şekilde ise evden eşyaların ve mobilyaların da çıkartılması ve aracı yerleştirilmesi konusunda da hem güvenli hem de hızlı bir şekilde de gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Bu tür konular ile beraber sigortalı taşımacılık gibi konularda da hizmet veren evden eve nakliyat firmaları birçok kişinin de tercih ettiği konular arasında yer alıyor. İzmir evden eve nakliyat firmalarının da olduğu ilimizden biridir. Bu bölgedeki yapılacak olan tüm ev ya da iş yeri taşımacılığı konusunda da Bingöl evden eve taşımacılık firmalarından da faydalanabilirsiniz diye de düşünüyorum. Hem hızlı hem de güvenli bir taşınma için nakliyat firmalarını tercih etmeniz mantıklı bir karar olacaktır diye de düşünmekteyim.

 

İzmir Evden Eve Nakliyat

Günümüzde nakliyat konusu birçok insanın taşınma ihtiyaçlarını karşılaması ve hızlı aynı zamanda da güvenli bir şekilde bu işlemleri gerçekleştirmesi içinde önemli hususlar arasında yer almaktadır. Tecrübeli çalışanları ile beraber planlı bir şekilde eşyalarınızın araçlara yerleştirilmesi ile şehir içinde farklı bir bölgeye ya da şehirler arası taşındığınız yerlere de eşyalarınızın en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde nakliye edilmesi de mümkün olmaktadır. Bu tür konularda ise birbirleri ile rekabet içinde olan nakliyat firmaları müşterilerine farklı hizmetler sunarak onlarında memnuniyetini kazanmak için de çaba sarf etmektedirler. Eşya depolama hizmeti ya da sigortalı taşımacılık gibi konularda bu sektörde verilen hizmetlerden sadece birkaçı olarak da bilinmektedir.

Evden eve nakliyat konuları ile beraber ise yüksek katlı binalarda ve dairelerde oturan kişilerinde birçok eşyaları ya da mobilyaları da merdivenlerden indirilmesi ya da çıkarılmasında da ürünlere darbe veya zarar verebilmektedir. Bunlara alternatif olarak ise asansörlü taşımacılık hizmeti veren firmalar da bu tür konularda birçok beyaz eşya ürününe ya da mobilyalarını araçlara asansörlü sistemler ile indirerek bu tür işlemlerin daha güvenli ve hızlı şekilde de gerçekleşmesini sağlayabilmektedirler. İzmir evden eve nakliyat firmaları da günümüzde bu bölgede hizmet veren evden eve nakliyat firmaları arasında da yer almaktadır. Güvenli ve hızlı nakliyat işlemleri için sizlerde bu tür bölgedeki nakliyat firmaları ile de iletişime geçebilirsiniz diye de düşünüyorum.larında 

Asansörlü Taşıma
Asansörlü Taşıma
İzmir Evden Eve Nakliyat
İzmir Evden Eve Nakliyat
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat
Eşya Transferi
Eşya Transferi
Parça Eşya Taşıma
Parça Eşya Taşıma