Eşya Transferi

Firmamız izmir evden eve nakliyat markası ile; Ev taşımanın hiç kuşkusuz en zor yanı güç gerektirecek eşyaların taşınma sürecidir. Bu süreç insan kaynağından alınan verimi düşürmekle birlikte özellikle ağır eşyaların çok katlı binalara taşınması süreci gürültülü ve ne kadar dikkat edilirse edilsin ufak hasarlara sebep olmaktadır. İhtiyaçlardan doğan gelişmeler bu ihtiyacın da gelişmesiz kalmasına göz yummadan bir çözüm süreci geliştirmiştir. Ağır eşya taşımadan doğan hasarı ortandan kaldırmak ve taşıma sürecini de hızlandırmak adına asansörlü taşıma yapılmaya başlanmıştır. Asansörlü taşıma ile adeta nakliye sektöründe bir çığır açılmıştır. 

 

evden eve eşya transferi

 

Peki ama asansörlü taşımacılık nasıl gerçekleşiyor? Asansörlü nakliyat işlemi yapılmadan önce evinizde ve bina çevresinde keşif çalışması yapılmalıdır. Evinize keşif amacıyla gelen ekip evinizdeki eşyaların durumuna bakar ve bina çevresinin durumuna göre taşıma için gerekli olan personelin tespitini gerçekleştirir. Aynı zamanda izmir evden eve asansörlü taşıma işleminin sağlıklı ve sorunsuz seyretmesi için bina çevresinin tespiti yapılarak binaya olan açı tespit edilir. Taşıma işleminin yapılacağı gün, bir ekip eşyaların paketlemesini gerçekleştirirken diğer ekip ise binaya uygun açı ve mesafeyi ayarlayarak asansörlü düzeneğin kurulumunu gerçekleştirir. Paketleme işleminin sonuna gelindikten sonra eşyalarınız güvenli bir şekilde asansörlü düzeneğin sepetine alınarak nakliyat aracına yerleştirilir. Asansörlü düzenekten eşyaların araca yerleştirilmesi sürecinde eşyalarınızın yerle teması hiçbir şekilde olmadığından hasar görme ihtimali de ortadan kalkmaktadır. Dolayısıyla asansörlü evden eve taşıma sayesinde taşınma süreciniz hız kazanır ve eşyalarının en az hasarla taşınmış olur.

 

eşya transferi

 

Asansörlü nakliyat uygulamalarının çoğalması bizlere nakliyat sektörünün kendini geliştirdiğinin bir kanıtını sunmaktadır. Oluşabilecek hasarları ve zaman maliyetini minimalize eden izmir asansörlü ev taşıma uygulamaları günümüzde sıkça tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Herhangi bir işi başarmaya yardım edecek en kudretli sebep, kudretli bir arzudan ibarettir. Yaptığı işte başarılı olmayı seçen nakliye firmaları, yaptığı işin başarısını arzularıyla birleştirmelerinin neticesinde asansörlü taşıma yapmaya başlamışlardır. Dolayısıyla asansörlü taşımacılık yapan firmalar tercih sebebi olarak adımlarını sağlamlaştırmışlardır.