Depolama

eşya depolama

 

İzmir eşya depolama çalışmalarıda gerçekleştiren firmamız, eşya depolama ihtiyacınız durumunda sizlere uygun fiyat'a depo alanları sunmaktadır. Eşyalarınız depolama alanlarımızda enn güvenilir şekilde talep ettiğiniz güne kadar muhafaza edilmektedir. İzmir’de farklı büyüklüklerde ihtiyaçlarınıza yönelik eşya depolama alanlarına sahip olan firmamız siz değerli müşterilerimiz adına eşyalarınızı zarar görmeden çok daha düşük maliyetlere saklamaktadır. Özellikle tadilat ya da yenileme, dekorasyon yaptıran restoran sahipleri için çok faydalı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Depolarımız yüksek güvenlikli, 24 saat kayıt yapan güvenlik kameraları ve alarm sistemlerine sahiptir.  Özellikle son yıllarda m2 kira rakamları ciddi seviyede artmışken sezonluk çalışan ya da belli dönemleri yurt dışında geçiren müşterilerimiz için bu hizmetimiz çok daha ekonomik ve idealdir. Depolarımız son derece hijyenik koşullarda, tüm standartlara uygun bir şekilde muhafaza edilmektedir.

Eşyalarınız firmamıza emanet ettiğiniz sürece firmamız Atasay Nakliyatın sorumluluğu ve güvencesi altındadır. Depolarımız rutubet, haşere ve güvenlik konusunda geniş önlemler alınarak korunmaktadır. Depolama hizmetimiz ile ilgili tüm bilgileri firmamızla iletişime geçerek alabilirsiniz. Firmamızla anlaşmanız durumunda personelimiz eşyalarınızı depoya nakletmek üzere gelerek eşyalarınızı depoya sevkedecektir. Belirlediğiniz günde gelen personelimiz eşyalarınızı korunaklı bir biçimde paketleyecek ve araçlarımıza düzgün bir şekilde istifleyeceklerdir. Daha sonra eşya depolama alanına yerleştirilip, düzenli periyotlarla kontrol edilerek istediğiniz tarihte sizlere teslim edilecektir.