Asansörlü Taşıma

Firma olarak İzmir nakliyat hizmetlerinden zaman zaman asansörlü nakliyat hizmetiyle taşıma yapmaktayız. Çağdaş taşıma adını verdiğimiz asansörlü taşıma hizmeti çok büyük bir kolaylık olur Türkiye’de yaygınlaşmakta olduğu zamandan bu yana firmamızca kullanılmaktadır. Yüksek katlı binalardan eşyalarınızın tamamı ya da bir kısmı asansör sistemiyle taşınır. Böylece dar merdivenlerde, küçük asansörlerde taşınma sırasında zarar görme riski ortadan kalkar. Eşyalarınız sıkı sıkıya paketlenir, asansörlü sistemle taşınarak güvenli bir şekilde araçlara yüklenir. Firmamızı farklılaştıran şey verdiğimiz her hizmeti planlı ve sıfır risk ve mükemmellik ilkesiyle yerine getirmemizdir. Firmamızın verdiği hizmeti sıradan bir nakliye hizmeti olmaktan çıkaran şey; müşterilerimize gösterdiğimiz ilgilidir. Çalışanlarımız aklınızda soru işaretine yer bırakmadan sorduğunuz her soruyu ayrıntılı bir biçimde cevaplar.

 

izmir asansörlü taşıma

 

Her zaman en doğru şekilde yönlendirilirsiniz. Tam ihtiyacınız olan hizmeti böylelikle firmamızdan alabilirsiniz. Firmamız günü kurtarıp küçük kazançlar elde etmekten ziyade ‘İzmir Nakliyat Hizmetlerinde’ en güvenilir adres olmayı amaçlamaktadır. İzmir Şehirlerarası Nakliyat hizmetimiz İzmir’den tüm Türkiye’ye sorunsuz bir şekilde taşınabilmenize olanak sağlar.  Vermekte olduğumuz tüm hizmetlere hizmetlerimiz sekmesinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgiyi bu yolla alacağınız gibi günün her saati açık olan telefonlarımıza ulaşarak müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


Gerek İzmir Evden Eve Nakliyat gerek İzmir kurumsal nakliyatlarının her ikisinde de tüm personellerimizi yetiştirip, 16 yılda edindiğimiz firma kültürünü personelimize aşılarak gücümüze güç kattık.  Vermekte olduğumuz tüm hizmetlere hizmetlerimiz sekmesinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgiyi bu yolla alacağınız gibi günün her saati açık olan telefonlarımıza ulaşarak müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.