Asansörlü Taşıma

Firma olarak yıllardır İzmir evden eve nakliyat hizmetimizi çağdaş taşımacılık adı verdiğimiz asansörlü nakliyat hizmetiyle taşıma yapmaktayız. Çağdaş nakliyat adını verdiğimiz asansörlü taşıma hizmeti çok büyük bir kolaylık olur Türkiye’de yaygınlaşmakta olduğu zamandan bu yana firmamızca kullanılmaktadır. Yüksek katlı binalardan eşyalarınızın tamamı ya da bir kısmı asansör sistemiyle taşınır. Böylece dar merdivenlerde, küçük asansörlerde taşınma sırasında zarar görme riski ortadan kalkar. Eşyalarınız sıkı sıkıya paketlenir, asansörlü taşıma sistemi güvenli bir şekilde araçlara yüklenir. Firmamızı farklılaştıran şey verdiğimiz her hizmeti planlı ve sıfır risk ve mükemmellik ilkesiyle yerine getirmemizdir. Firmamızın verdiği hizmeti sıradan bir nakliye hizmeti olmaktan çıkaran şey; müşterilerimize gösterdiğimiz ilgilidir. Çalışanlarımız aklınızda soru işaretine yer bırakmadan sorduğunuz her soruyu ayrıntılı bir biçimde cevaplar.

Asansörlü nakliyat uygulamalarının çoğalması bizlere nakliyat sektörünün kendini geliştirdiğinin bir kanıtını sunmaktadır. Oluşabilecek hasarları ve zaman maliyetini minimalize eden eve asansörlü taşıma uygulamaları günümüzde sıkça tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Herhangi bir işi başarmaya yardım edecek en kudretli sebep, kudretli bir arzudan ibarettir. Yaptığı işte başarılı olmayı seçen nakliyat firmaları, yaptığı işin başarısını arzularıyla birleştirmelerinin neticesinde asansörlü taşıma yapmaya başlamışlardır. Dolayısıyla asansörlü taşımacılık yapan firmalar tercih sebebi olarak adımlarını sağlamlaştırmışlardır.

 

 

Her zaman en doğru şekilde yönlendirilirsiniz. Tam ihtiyacınız olan hizmeti böylelikle firmamızdan alabilirsiniz. Firmamız günü kurtarıp küçük kazançlar elde etmekten ziyade ‘İzmir Nakliyat Hizmetlerinde’ en güvenilir adres olmayı amaçlamaktadır. İzmir Şehirlerarası Nakliyat hizmetimiz İzmir’den tüm Türkiye’ye sorunsuz bir şekilde taşınabilmenize olanak sağlar.  Vermekte olduğumuz tüm hizmetlere hizmetlerimiz sekmesinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgiyi bu yolla alacağınız gibi günün her saati açık olan telefonlarımıza ulaşarak müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


Gerek İzmir Evden Eve Nakliyat gerek İzmir kurumsal nakliyatlarının her ikisinde de tüm personellerimizi yetiştirip, 16 yılda edindiğimiz firma kültürünü personelimize aşılarak gücümüze güç kattık.  Vermekte olduğumuz tüm hizmetlere hizmetlerimiz sekmesinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgiyi bu yolla alacağınız gibi günün her saati açık olan telefonlarımıza ulaşarak müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

 

asansörlü nakliyat

 

Ev taşımanın hiç kuşkusuz en zor yanı güç gerektirecek eşyaların taşınma sürecidir. Bu süreç insan kaynağından alınan verimi düşürmekle birlikte özellikle ağır eşyaların çok katlı binalara taşınması süreci gürültülü ve ne kadar dikkat edilirse edilsin ufak hasarlara sebep olmaktadır. İhtiyaçlardan doğan gelişmeler bu ihtiyacın da gelişmesiz kalmasına göz yummadan bir çözüm süreci geliştirmiştir. Ağır eşya taşımadan doğan hasarı ortandan kaldırmak ve taşıma sürecini de hızlandırmak adına asansörlü taşıma yapılmaya başlanmıştır. Asansörlü taşıma ile adeta nakliye sektöründe bir çığır açılmıştır. 

Peki ama asansörlü taşımacılık nasıl gerçekleşiyor? Asansörlü nakliyat işlemi yapılmadan önce evinizde ve bina çevresinde keşif çalışması yapılmalıdır. Evinize keşif amacıyla gelen ekip evinizdeki eşyaların durumuna bakar ve bina çevresinin durumuna göre taşıma için gerekli olan personelin tespitini gerçekleştirir. Aynı zamanda evden eve asansörlü taşıma işleminin sağlıklı ve sorunsuz seyretmesi için bina çevresinin tespiti yapılarak binaya olan açı tespit edilir. Taşıma işleminin yapılacağı gün, bir ekip eşyaların paketlemesini gerçekleştirirken diğer ekip ise binaya uygun açı ve mesafeyi ayarlayarak asansörlü düzeneğin kurulumunu gerçekleştirir. Paketleme işleminin sonuna gelindikten sonra eşyalarınız güvenli bir şekilde asansörlü düzeneğin sepetine alınarak nakliyat aracına yerleştirilir. Asansörlü düzenekten eşyaların araca yerleştirilmesi sürecinde eşyalarınızın yerle teması hiçbir şekilde olmadığından hasar görme ihtimali de ortadan kalkmaktadır. Dolayısıyla asansörlü evden eve taşıma sayesinde taşınma süreciniz hız kazanır ve eşyalarının en az hasarla taşınmış olur.